حوزه های برتر تکنولوژی برای سرمایه گذاری در سال 2019 و معرفی و بررسی مهمترین آنها

Top areas of technology for investment in 2019

حوزه های برتر تکنولوژی برای سرمایه گذاری در سال 2019 از مهمترین مواردی است که علاقه مندان به کسب و کار در زمینه تکنولوژی، تمایل دارند اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورند. خانم کاترین وود، مدیر ارشد اجرایی شرکت سرمایه گذاری ARK اخیرا با نخبگان حیطه های مختلف تکنولوژی مصاحبه ای انجام داده و تحقیقات او نشان میدهد امروزه 5 پلتفرم، همزمان در حال رشد و تکامل می باشند که در تاریخ بی سابقه است.

 

حوزه های برتر تکنولوژی برای سرمایه گذاری در سال 2019

اگر به اواخر قرن 19 میلادی برگردیم می بینیم 3 پلتفرم نوآورانه همزمان رشد و تکامل یافته اند: برق، تلفن و موتور درونسوز که تا سال 1929 رشد و توسعه اقتصادی گسترده همراه با تورم خیلی پایین را رقم زدند.

این 5 پلتفرم شامل توالی یابی DNA، روبات ها، ذخیره سازی انرژی، هوش مصنوعی و بلاک چین هستند که مهمترین ویژگی آنها بر خلاف روال سابق، همگرایی آنهاست که در ادامه به برخی مصادیق آنها اشاره می گردد:

 

یادگیری ژرف ماشین (DL)

یادگیری ژرف ماشین (DL (Deep Learning، یک نرم افزار است که خویش نویس بوده و از میزان زیادی اطلاعات استفاده میکند. شما نیاز به برنامه نویسی ندارید بلکه باید مقدار زیادی اطلاعات به آن بدهید و در مقابل کاری که یک گروه برنامه نویسی انجام میدهد، نتیجه خیلی قدرتمندتر است.

هر موج ساختارشکنانه نرم افزاری مقدار زیادی به ارزش اقتصاد جهانی اضافه میکند. به عنوان نمونه، کامپیوتر های شخصی تا سال 1998 به میزان 4 تریلیون دلار، اینترنت تا 2018 به میزان 10 تریلیون دلار به ارزش اقتصاد جهانی اضافه کرده اند و پیش بینی می شود DL تا سال 2038 به میزان 30 تریلیون دلار به ارزش اقتصاد جهانی اضافه کند. همانگونه که آشکار است هر موج، ارزش بیشتری خلق می کند چرا که گستره تحت پوشش آن بیشتر میشود. DL همه حوزه های مهم از ساخت و سازهای سنگین گرفته تا انرژی، خرده فروشی، سلامت و … را در بر می گیرد.

 

کیف پول دیجیتال (DW یا Digital Wallet)

اگر تا بحال فکر می کرده اید که اینترنت ساختارشکن است، هنوز چیزی ندیده اید!

کیف پول دیجیتال چیست؟

احتمالا تا در این باره حرفی می شنوید به یک اپلیکیشن کوچک روی موبایلتان فکر می کنید که کار پرداخت های شما را آسان می کند. اما این فقط اول راه است. DW در واقع به زودی به عنوان یک اکوسیستم مالی پدیدار می شود که حوزه های مختلفی شامل محاسبه و پرداخت مالیات، تحلیل و عملیات سرمایه گذاری تان و … را در برگرفته و تبدیل به یک هاب مالی میشود.

در حال حاضر در آمریکا 30 میلیون نفر از DW استفاده می کنند و پیش بینی می شود تا سال 2023 بیش از 75 درصد مردم از آن استفاده کنند. این صنعت تا 200 میلیارد دلار از سهم بازار را به خود اختصاص خواهد داد. DW در واقع یک شعبه بانک است در جیب شما!

پول رمزنگاری شده که همه کمابیش با آن آشنایی داریم، توانسته یک نظام متفاوت از نظام پولی بین المللی را اجرایی کند. حجم معاملات آن تا پایان سال 2018 از 1 ترییون دلار گذشت و در مقایسه با وسترن یونیون و پی پال با تبادل به ترتیب 90 و 500 میلیارد دلار دارای عملکرد بسیار خوبی بوده است و البته تا ویزا با جابجایی 10 تریلیون دلار فاصله زیادی دارد!

باطری های لیتیوم یون که از اوایل سال 1990 در بازار هستند توانسته اند هزینه های تولید برق را بطور چشمگیری کاهش دهند. پیش بینی می شود تا سال 2023 بیش از 26 میلیون خودرو برقی در سال به فروش برسد. خودروهای برقی؛ ارزانتر، کم مصرف تر و نگهداریشان کم هزینه تر از بنزینی خواهد بود!

شبکه های تاکسی خودران که از سال آینده در دسترس همه قرار خواهند گرفت و در مقایسه با تاکسی های با راننده بسیار ارزانتر خواهد بود.

هزینه هر مایل مسافرت با خودرو شخصی 70 سنت در مایل است که با تاکسی های خودران تا 26 سنت در مایل کاهش می یابد و برآورد میشود که هزینه مسافرت با آنها تا یک دهم تاکسی معمولی کاهش یابد! ارزش بازار این صنعت اکنون 2 تریلیون دلار است و تا 10 سال آینده به 7 تریلیون دلار خواهد رسید که از ارزش بازار انرژی هم فراتر خواهد رفت!

توالی یابی DNA، زندگی انسان ها، گیاهان و باکتری ها را تحت تاثیر قرار می دهد. در مورد انسان ما قادر به توسعه غربال ها و آزمایش ها و معالجات جدید جهت درمان گستره وسیعی از بیماری ها خواهیم بود. همچنین این تکنولوژی موجب رشد بهره وری در گیاهان میشود.

تاکنون ژنوم کامل 2 میلیون انسان جمع آوری شده و پیش بینی می شود این عدد تا سال 2023 به 100 میلیون نفر برسد و ارزش بازار آن ظرف 5 سال از 3 میلیارد دلار کنونی به 20 میلیارد دلار برسد.

 

پروژه ویرایش ژنوم انسانی معروف به CRISPI بجای پرداختن به علائم بیماری، دقیق و ارزان به ریشه آن پرداخته و با اصلاح، حذف یا بازسازی ژن، بیمارهای در حد سرطان را درمان می کند.

روبات های همکار یا Cobotها که در محیط کار در کنار انسان و به صورت تعاملی؛ همکاری می کنند. تفاوتشان با ربات های سنتی این است که به دلیل بهره مندی از هوش مصنوعی تنظیمات و برنامه نویسی شان طی چند ساعت انجام شده و قادرند هر بار کارهای متفاوتی انجام دهند. تا سال 2025، 3 میلیون از آنها وارد بازار شوند.

وب سایت کانتنتولوژی

www.contentology.ir

www.mehroz.ir

حوزه های برتر تکنولوژی برای سرمایه گذاری در سال 2019 یکی از مهمترین مواردی است که می بایست در بازاریابی محتوایی رعایت و انجام شود، کانتنتولوژی مفتخر است که حوزه های برتر تکنولوژی برای سرمایه گذاری در سال 2019 را در بازاریابی محتوایی رعایت می کند و باعث دریافت بازخورد بهتر و جلب رضایت مشتریان محترم شده است، گروه بازاریابی محتوایی مهروز توصیه می کند در هر یک از مراحل بازاریابی محتوایی شرکت خود و پیاده سازی بازاریابی محتوایی در وب سایت خود حتما به نکاتی که در مقاله حوزه های برتر تکنولوژی برای سرمایه گذاری در سال 2019 آورده ایم را رعایت کنید تا بتوانید نتیجه بهتری در بازاریابی محتوایی شرکت شما داشته باشد، اکثر پروژه های بازاریابی محتوایی که با شکست مواجه می شوند یکی از دلایل شکستشان عدم رعایت نکات مقاله حوزه های برتر تکنولوژی برای سرمایه گذاری در سال 2019 می باشد درنتیجه بهتر است از نکات مثبت حوزه های برتر تکنولوژی برای سرمایه گذاری در سال 2019 در بازاریابی محتوایی شرکت استفاده نمایید و آنها را رعایت کنید و نکات و موارد منفی که در مقاله حوزه های برتر تکنولوژی برای سرمایه گذاری در سال 2019 توصیه کرده ایم را دوری کنید تا پروژه بازاریابی محتوایی موفقی داشته باشید، ضمنا گروه کانتنتولوژی آمادگی اجرای پروژه بازاریابی محتوایی شرکت ها و سازمان ها را دارد و با رعایت استانداردها انجام می دهد. جهت مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.

کانتنتولوژی در شبکه های اجتماعی

@contentology.ir

@contentology_ir

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =