کمپین بازاریابی محتوایی لندرور و بررسی روند اجرای آن

کمپین بازاریابی محتوایی لندرور برمبنای سفر و عکاسی برنامه ریزی شده بود. لندرور به عنوان یکی از تولیدات صنعت خودرو می باشد که از برترین کمپین های بازاریابی محتوایی اجرا شده در سال 2018 در صنعت خودرو می توان به کمپین بازاریابی محتوایی لندرور اشاره کرد.

 

کمپین بازاریابی محتوایی لندرور

بررسی کمپین بازاریابی محتوایی لندرور

کمپین بازاریابی محتوایی لندرور از شبکه های اجتماعی و ساخت کلیپ ها نیز برای نشر محتوا استفاده کرده است.

کمپین بازاریابی محتوایی لندرور سری کلیپ هایی را از زوج جوانی که یک فرزند هشت هفته ای داشتند ساخت که با لندرور سفر دو هفته ای در اروپا تجربه می کردند. در این سفر کلیپ های 360 درجه ای گرفته شد و مخاطب می توانست تمام اطراف را مشاهده کند. این کلیپ ها در یوتیوب 138 هزار و در اینستا 3.5 میلیون دنبال کننده داشتند که می توان جزو محبوب ترین کلیپ های سال 2108 محسوب کرد که در کمپین بازاریابی محتوایی لندرور تولید و اجرا شده بودند.

وب سایت کانتنتولوژی

www.contentology.ir

www.mehroz.ir

بازاریابی محتوایی لندرور یکی از مهمترین کمپین های بازاریابی محتوایی است که می بایست مطالعاتی در رابطه با آن داشته باشید و از موفقیت های آن الگو بگیرید، کانتنتولوژی مفتخر است که کمپین بازاریابی محتوایی لندرور را بررسی و معرفی می کند و باعث دریافت بازخورد بهتر و جلب رضایت مشتریان محترم شده است، گروه بازاریابی محتوایی مهروز توصیه می کند در هر یک از مراحل بازاریابی محتوایی شرکت خود و پیاده سازی بازاریابی محتوایی در وب سایت خود حتما به نکاتی که در مقاله کمپین بازاریابی محتوایی لندرور آورده ایم را رعایت کنید تا بتوانید نتیجه بهتری در بازاریابی محتوایی شرکت شما داشته باشد، اکثر پروژه های بازاریابی محتوایی که با شکست مواجه می شوند یکی از دلایل شکستشان عدم رعایت نکات مقاله کمپین بازاریابی محتوایی لندرور می باشد درنتیجه بهتر است از نکات مثبت کمپین بازاریابی محتوایی لندرور در بازاریابی محتوایی شرکت استفاده نمایید و آنها را رعایت کنید و نکات و موارد منفی که در مقاله کمپین بازاریابی محتوایی لندرور توصیه کرده ایم را دوری کنید تا پروژه بازاریابی محتوایی موفقی داشته باشید، ضمنا گروه کانتنتولوژی آمادگی اجرای پروژه بازاریابی محتوایی شرکت ها و سازمان ها را دارد و با رعایت استانداردها انجام می دهد. جهت مشاوره رایگان با ما در ارتباط باشید.

کانتنتولوژی در شبکه های اجتماعی

@contentology.ir

@contentology_ir

 

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی:

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + چهارده =